Suomen Kylmäliikkeiden Liiton hallitus

 

Erovuosi Jäsenyritys / edustaja
2019 Maria Taiminen, maria.taiminen(a)koja.fi, Koja Oy
2019 Mikko Vilola mikko.vilola(a)vahterus.com, Vahterus Oy 
2019 Petri Vuori, petri.vuori(a)calefa.fi, Calefa Oy
2020 Jarno Harju, jarno.harju(a)findri.fi, Oy Yleiskylmä-Findri Ltd
2020 Ari Hyvärinen, a.hyvarinen(a)ah-cool.inet.fi, AH-Cool Oy
2020 Mika Kyyhkynen, kyym(a)viessmann.com, Viessmann Kylmäjärjestelmät Oy
2021 Jari Haavisto, A-duo Oy, jari.haavisto(a)a-duo.fi
2021 Pekka Kallinen, pekka.kallinen(a)coromatic.fi, Coromatic Oy
2021 Niklas Rinne, niklas.rinne(a)ecoscandic.fi, Eco Scandic Oy

 

 

 

 

 

 

 

 

Vuonna 2019 hallituksen puheenjohtajana toimii Jari Haavisto ja varapuheenjohtajana Petri Vuori.