Suomen Kylmäliikkeiden liiton hallitus 2014

 

Erovuosi Jäsenyritys / edustaja                                                                                                                                                                       
2015 Oy Arctica Wholesale Ltd. Markku Parviainen markku.parviainen(a)arctica.fi
2015 Oy Combi Cool Ab , Markus Antikainen markus.antikainen(a)combicool.fi
2015 Calefa Oy, Vesa Tamminen vesa.tamminen(a)calefa.fi
2014 Ahlsell Oy, Harri Cajanus, harri.cajanus(a)ahlsell.fi
2014 Suomen Teollisuuskylmä Oy, Altti Seinelä, altti.seinela(a)teollisuuskylma.fi
2014 Lappeenrannan Jäähdytystekniikka Oy, Olli Martikainen, olli.martikainen(a)jaahdytystekniikka.fi
2016 Ciat Finland Oy, Arto Majuri arto.majuri(a)ciat.fi
2016 Jyväs-Jää Oy, Jussi Myllyntaus jussi.myllyntaus(a)jyvas-jaa.fi
2016  Kylmäset Oy, Vesa Kyllönen vesa.kyllonen(a)kylmaset.fi
   
   

Vuonna 2014 hallituksen puheenjohtajana toimii Altti Seinelä ja varapuheenjohtajana Vesa Tamminen.