Suomen Kylmäliikkeiden liiton hallitus 2015

 

Erovuosi Jäsenyritys / edustaja                                                                                                                                                                       
2015  Markku Parviainen 
2015  Markus Antikainen markus.antikainen(a)combicool.fi Oy Combi Cool Ab
2015  Vesa Tamminen vesa.tamminen(a)calefa.fi Calefa Oy
2016  Arto Majuri, arto.majuri(a)ciat.fi Ciat Finland Oy
2016  Jussi Myllyntaus, jussi.myllyntaus(a)lassila-tikanoja.fi Pertijus Oy
2016  Vesa Kyllönen, vesa.kyllonen(a)kylmaset.fi Kylmäset Oy
2017  Olle Elo, olle.elo(a)resek.fi Kylmähuolto Resek Oy
2017  Hannu Viikilä, hannu.viikila(a)alfalaval.com Alfa Laval Nordic Oy
2017  Jari Haavisto, jari.haavisto(a)a-duo.fi A-duo Oy
   
   

Vuonna 2015 hallituksen puheenjohtajana toimii Vesa Tamminen ja varapuheenjohtajana Arto Majuri.