Suomen Kylmäliikkeiden Liiton hallitus 2017

 

 

 

Erovuosi Jäsenyritys / edustaja                                                                                                                                                                       
2017 Olle Elo, olle.elo(a)resek.fi, Kylmähuolto Resek Oy
2017 Hannu Viikilä, hannu.viikila(a)alfalaval.com, Alfa Laval Nordic Oy
2017 Jari Haavisto, jari.haavisto(a)a-duo.fi, A-duo Oy
2018 Altti Seinelä,  altti.seinela(a)teollisuuskylma.fi, Suomen Teollisuuskylmä Oy
2018 Ari Rämö,  ari.ramo(a)ahlsell.fi, Ahlsell Oy
2018 Juha Koskikuru, juha.koskikuru(a)kylma2000.fi, Kylmä 2000 Oy
2019 Maria Taiminen, maria.taiminen(a)koja.fi, Koja Oy
2019

Mikko Vilola mikko.vilola(a)vahterus.com, Vahterus Oy 

2019 Petri Vuori, petri.vuori(a)calefa.fi, Calefa Oy
   

 

Vuonna 2017 hallituksen puheenjohtajana toimii Altti Seinelä ja varapuheenjohtajana Ari Rämö.